Вівторок, 20.10.2020, 02:20
Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук [7]
Відділ інструктивно-методичної роботи [11]
Відділ дизайну та декоративно-прикладного мистецтва [16]
Відділ організаційно-масової роботи [22]
Гурток "Інформатика" [1]
Гурток "Радіоелектроніка" [1]
Гурток "Кераміка" [3]
Гурток "Прикладне моделювання" (оригамі) [5]
Гурток "Фітодизайн" [2]
Фотогурток [6]
Гурток "Авіа- та ракетомоделювання" [4]
Документи [18]
 Розділи сайту
Головна » Файли » Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук

Про Закарпатську територіальну філію Малої академії наук України
05.01.2011, 18:06

Загальновідомо, що обдарована молодь - це майбутня еліта будь-якої країни. Творчі, соціально активні молоді люди дуже потрібні нашій державі, але і вона має створювати систему стимулів і забезпечувати умови для їх самореалізації.

Однією із важливих складових системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді в Україні є Мала академія наук.

Мала академія наук започаткувала та реалізує проекти, спрямовані на створення додаткових можливостей для навчання талановитих дітей, які бажають займатися науково-дослідницькою роботою. Вона формує їх світогляд, навчає ставити мету і досягати її.

25 грудня 1997 року за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації, на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  було створено Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук України, яке організовує свою роботу у п’ятидесяти шести секціях десяти наукових відділень.

З кожним роком в Закарпатській області до науково-дослідницької роботи залучається все більше обдарованої молоді.

До Закарпатського територіального відділенняо входить 18 філій: Хустська, Великоберезнянська, Тячівська, Берегівська, Міжгірська, Воловецька, Рахівська, Виноградівська, Мукачівська, Перечинська, Ужгородська, Свалявська, Іршавська районні, а також Хустська, Берегівська, Мукачівська, Ужгородська міські філії Закарпатського відділення МАН та філія в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів.

Головним завданням територіального відділення МАН є пошук, розвиток і підтримка обдарованої учнівської молоді для формування творчої та наукової еліти в різних галузях суспільного життя, стимулювання її творчого потенціалу, створення мотивації до наукової та дослідницько-експериментальної діяльності.

Основні форми роботи: Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; Навчальні сесії; Лекції; Індивідуальні заняття; Практичні та лабораторні заняття.


Виконуючий обов'язки заступника директора з організації роботи Малої академії наук Закарпаття

Лукач Магдалина Юріївна

тел. 0312 668161

Категорія: Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук | Додав: Olha
Переглядів: 667 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2020
Пошук
Форма входу
Зробити безкоштовний сайт з uCoz