П`ятниця, 24.05.2024, 06:35
Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
 Про Центр

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, як позашкільний навчальний заклад в Закарпатській області, має свою 65 річну історію (вперше відкритий у серпні 1946 року як обласна станція юних техніків).

У березні 1992 року обласну станцію юних техніків та обласну станцію технічної та художньої творчості для дітей та юнацтва реорганізовано в Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, директором якого призначено Зомбора Володимира Юрійовича.

За вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти Зомбор В.Ю. нагороджений нагрудними знаками: «Відмінник освіти України», «Софія Русова», Подякою Кабінету Міністрів України та Почесним званням «Заслужений працівник народної освіти».

В закладі працює 88 працівників: педагогічних працівників – 31, 37 сумісників. З них: Заслужений працівник народної освіти України – 1, Заслужений вчитель України - 1, Відмінник освіти України – 14, нагороджені: Нагрудним Знаком «Софія Русова» - 5, Почесною Грамотою КМУ – 1, Подякою КМУ – 2, Почесною Грамотою МОН – 7.

ЗОЦНТТУМ надає дітям та учнівській молоді широкі можливості для задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб за таким напрямками: спортивно-технічні гуртки, гуртки початкового технічного моделювання, геометричного моделювання, фітодизайну; декоративно-прикладного мистецтва; науково-технічні, технологічні гуртки, предметно-технічні гуртки: хімії, інформатики, математики, психології, фізико-математичні, фізики, економіки, біології, правознавства, літератури, краєзнавства, астрономії, географії, іноземної мови, мистецтвознавства, історичного краєзнавства істориїї та ін.

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді – обласний позашкільний навчальний заклад, який дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та змістовного дозвілля.

Колектив обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді працює над такими завданнями:

- стимулювання творчого самовдосконалення гуртківців;

- створення умов для здобуття додаткової освіти гуртківцями шляхом їх участі у науковому, спортивно-технічному видах діяльності;

- створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних обдарованих талантів для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя;

- покращення якості проведення занять;

- надання практичної методичної допомоги педагогічним колективам СЮТ, РЦНТТУМ, іншим позашкільним установам у розвитку і вдосконаленню науково-технічної творчості у позаурочний час;

- продовження і покращення роботи з важковиховуваними дітьми;

- систематичне покращення матеріально-технічної бази обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

- на заняттях гуртків виховання в учнів патріотичних почуттів і поваги до державних символів;

- розвиток демократичних засад в роботі з дітьми, залучення їх до вивчення історії і техніки України, краєзнавчого матеріалу;

- формування в учнів культури праці, навичок раціонального ведення домашнього господарства, культури побуту, відповідальності за результати власної діяльності, комплексу особистісних якостей, потрібних людині як суб’єкту сучасного виробництва і культурного розвитку суспільства;

- виховання активної життєвої позиції, готовності до безперервної професійної освіти, конкурентної боротьби на ринку праці, потреби ініціативно включатися в систему нових економічних відносин, в підприємницьку діяльність;

- створення умов для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання, виховання та розвитку особистості;

- вивчення, узагальнення і поширення передового педагогічного досвіду роботи з технічної творчості в освітніх установах, окремих педагогів, активне залучення до пропаганди з цих питань масових засобів інформації;

- вдосконалення організації і методики проведення масових заходів учнівської молоді з технічної творчості (конкурсів, змагань, виставок).

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді здійснює навчання і виховання учнівської молоді у позаурочний час та позанавчальний час. У своїй діяльності керується Конституцією України, Державною національною програмою «Освіта» (Україна ХХІ), Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами МОН України, своїм Статутом та Положенням про позашкільний навчальний заклад.

В річному та місячних планах закладу передбачені заходи, що сприяють задоволенню потреб учнівської молоді у додаткових заняттях, підготовці до активної професійної та суспільно-державної діяльності, інтелектуальному і духовному розвитку гуртківців, пошуку і підтримці талантів, формуванні творчої еліти. Серйозна увага в планах роботи надається інформаційно-методичному забезпеченню діяльності закладу, організації культурно - дозвіллєвої роботи з учнівською молоддю.

ЗОЦНТТУМ надає дітям та учнівській молоді широкі можливості для задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб за таким напрямками: спортивно-технічні гуртки, гуртки початкового технічного моделювання, геометричне моделювання; декоративно-прикладного мистецтва; науково-технічні гуртки, предметно-технічні гуртки: хімічні, інформатики, математики, фізико-математичні, фізичні, економічні, біологічні, правознавство, літературний, краєзнавчий, астрономічний, географія, іноземна мова, мистецтвознавство, історичне краєзнавство, юний історик , юні біофізики, юні хіміки та ін.


ГУРТКОВА РОБОТА 

 ГУРТКИ:

Початкового технічного моделювання.

Предметні гуртки: Хімія, Інформатика, Техніко-технологічні, Фізика, Економіка, Природничо-наукові, Біологія, Українська мова, Астрономія, Правознавство, Математика, Українська література, Краєзнавство, Англійська мова, Географія, Мистецтвознавство, Екологія.

Художньо-естетичні.

Декоративно-прикладного мистецтва: Художня обробка  дерева, Художня обробка кераміка, Декоративно - прикладне мистецтво, Фото, Художня обробка металу, Геометричне моделювання.

Спортивно-технічні: Авіамодельні, Картинг, Ракетомодельні, Стендового моделювання, Радіопеленгації.

Науково-технічні: Радіоконструювання, Електроніка.


Copyright MyCorp © 2024
Пошук
Форма входу
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Зробити безкоштовний сайт з uCoz