Вівторок, 20.10.2020, 02:01
Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук [7]
Відділ інструктивно-методичної роботи [11]
Відділ дизайну та декоративно-прикладного мистецтва [16]
Відділ організаційно-масової роботи [22]
Гурток "Інформатика" [1]
Гурток "Радіоелектроніка" [1]
Гурток "Кераміка" [3]
Гурток "Прикладне моделювання" (оригамі) [5]
Гурток "Фітодизайн" [2]
Фотогурток [6]
Гурток "Авіа- та ракетомоделювання" [4]
Документи [18]
 Розділи сайту
Головна » Файли » Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук

Підсумки ІІ (обласного) етапу МАН
12.03.2011, 18:05

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 08.02.2011 року № 116 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010-2011 навчальному році», управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 28.12 2010 року № 1022 «Про проведення в області Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010-2011 навчальному році» та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації в районних(міських) філіях Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України в січні 2011 року був проведений І-й етап, а з 4 по 26 лютого 2011 року ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі-конкурс-захист).

У І етапі конкурсу-захисту взяли участь понад 1300 учнів-членів Закарпатського територіального відділення МАН України.

До участі в ІІ етапі конкурсу-захисту було допущено 447 учнів 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук взяли участь філії міст Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст, Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, Ужгородського, Перечинського, Мукачівського, Берегівського, Великоберезнянського, Хустського, Виноградівського, Міжгірського, Свалявського, Іршавського, Тячівського, Воловецького, Рахівського районів.

          На розгляд журі було подано 447 наукових робіт.

У рамках проведення ІІ (обласного) етапу конкурсу проводилось заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін (проведення контрольних робіт) та захист науково-дослідницьких робіт юних науковців.

Під час заходу учасники захищали свої роботи в 55 секціях та виконували контрольні завдання з 11 базових дисциплін.

До роботи в журі конкурсу-захисту були залучені 105 науково-педагогічних та наукових працівників 5 вищих навчальних закладів та наукових установ області: Ужгородського національного університету, Інституту електронної фізики НАНУ, Закарпатського художнього інституту, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету.

У роботі журі взяли участь 64 кандидатів наук та 8 докторів наук.

Журі  відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень.

Більшість робіт оформлено якісно, у повній відповідності до висунутих вимог.

Значну роботу щодо організації та проведення ІІ етапу конкурсу-захисту здійснив педагогічний колектив Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Про переможців конкурсу-захисту читайте у наказі управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації №139 від 12 березня 2011 року.
Категорія: Закарпатське територіальне відділення Малої академії наук | Додав: Olha
Переглядів: 2885 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
Copyright MyCorp © 2020
Пошук
Форма входу
Зробити безкоштовний сайт з uCoz